Очеретна Людмила Павлівна, керівник гуртка екскурсоводів-краєзнавців.

На заняттях гуртка екскурсоводів-краєзнавців діти вивчають історію свого міста та області, пам'яток архітектури, вчаться цінувати історичні традиції та культурні надбання міста.
Вихованці гуртка самостійно підбирають фактичний матеріал, складають екскурсійні маршрути, працюють з науковою літературою, путівниками, картами та туристичними схемами, проводять екскурсії для дітей молодшого шкільного віку.
Під час навчання гуртківці знайомляться з визначними місцями, зустрічаються з цікавими людьми, досліджують історію створення архітектурних і культурних пам'яток різних століть, вчаться вести дослідницьку роботу, користуватися різними джерелами інформації, аналізувати та систематизувати матеріали досліджень.
Участь у пошукових та мистецьких проектах допомагає вихованцям розширювати світогляд, виховувати почуття патріотизму до рідного міста.
Нещодано, а саме 21 липня 2015 року учнями гуртка, було організовано учнівське самоврядування. Детальніше про роботу УОГЕК дивіться у розділі Екскурсовод TV.

Людмила Павлівна у соцмережах:

Вконтакті     Facebook     Однокласники