Чому 9 березня не буде заняття?

03.03.2015 15:08

Оскільки 8 березня збігається з вихідним вднем, то цей вихідний за законодавством переноситься на найближчий робочий день, тобто 9 березня.

Згідно з ч. 3 ст. 67 КЗпП у випадку, коли святковий або неробочий день (ст. 73) збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого. Тому за графіком п'ятиденного робочого тижня з вихідними днями у суботу та неділю у 2015 році вихідні дні:

  • у неділю 8 березня має бути перенесений на понеділок 9 березня

ЗАНЯТТЯ ГУРТКА ЕКСКУРСОВОДІВ-КРАЄЗНАВЦІВ 9 березня НЕ БУДЕ!