Люба Рябова стала переможцем конкурсу

17.01.2015 13:57

У Вінницькій центральній бібліотеці дітей та юнацтва підбили підсумки міського конкурсу дитячої творчості   

    Новорічно-різдвяні свята завершуються. У Вінницькій центральній бібліотеці дітей та юнацтва підбили підсумки міського конкурсу дитячої творчості. До фіналу дійшли 365 робіт юних майстрів. Переможців вітали Дід Мороз та Снігуронька.

    Приємним подарунком до новорічно-різдвяних свят для юних любителів літератури стали майстерні Діда Мороза. З 19 грудня по 19 січня для відвідувачів книгозбірень працювали різноманітні гуртки декоративно-прикладного мистецтва. 
Кращі 365 виробів юних майстрів взяли участь у конкурсі “Новорічно-різдвяний вернісаж”. Номінації були поділені на 2 вікові категорії від 6 до 11 та від 12 до 15-ти років. Серед переможців і Люба Рябова. Дівчинка постійно відвідувала майстерню Діда Мороза при бібліотеці імені Бевза. Тож, на конкурс представила роботу, зроблену зі звичайних газет. 
Нагороджував переможців головний вінницький Дід Мороз разом зі Снігуронькою та Козою. Також приємним подарунком для усіх стали творчі номери від юних відвідувачів книгозбірень.

Інформація взята з сайту : vodtrk.com.ua/newsvincultura/24254-u-vinnytskii-tsentralnii-bibliotetsi-ditei-ta-iunatstva-pidbyly-pidsumky-miskoho-konkursu-dytiachoi-tvorchosti

Люба Рябова переможець новорічного конкурсу

Люба Рябова плете маскувальну сітку для військових