Учнівське самоврядування гуртка завітало до ГО "Я люблю Старе місто"

10.08.2015 16:26

30 липня, УОГЕК "Екскурсовод TV" завітало до громадської ініціативи "Я люблю Старе місто". Учасники самоврядування гуртка Олександр Титко та Анна Долгульова розповіли багато чого цікавого про розвиток Старого міста. 

Трішки про організацію :

Громадська ініціатива «Я люблю Старе місто» – це об’єднання активних, професійних і небайдужих людей навколо спільної мети: створення комфортних умов життя та дієвого громадського середовища, реалізація місцевих ініціатив, проведення різного роду соціальних акцій, захист та відстоювання інтересів жителів, підтримка малозахищених верств населення, сприяння розвитку талановитої молоді, вивчення історії та культури Старого міста. Громадська ініціатива покликана привити любов до Староміського мікрорайону та до його історії, сприяти всебічному розвитку найдавнішої частини Вінниці.
Отож, якщо ви небайдужі до історії свого мікрорайону, якщо у вас залишилися спогади, цікаві історії, фотографії, - приєднуйтеся!
#ЯЛЮБЛЮСТАРЕМІСТО

Учасник УОГЕК "Екскурсовод TV" Олександр Титко, розповів цікаве про розвиток місцевості, де він мешкає, Показав Олександр досить цікаві фото, це фото вулиці Молодогвардійської у 1957 році. Фотографував краєвиди вулиці його дід, Анатолій Карпович, Олександр розповів також про :

  1. Історичне перехрестя "Крива";
  2. Пам'ятник оборонцям Вінниці (пам'ятник Танкістам)
  3. Хутір Габрелі;
  4. Район та площа Царина.

Учасники УОГЕК "Екскурсовод ТV" надалі будуть співпрацювати з громадською ініціативою "Я люблю Старе місто", будуть розповідати більше фактів про Старе місто.

Було дуже цікава та смачна бесіда!

Документ 1930 року про розвиток трамваю у Вінниці. Пункт №6 про Старе місто.

На картах "Яндекс", з'являються назви історичних районів Вінниці. До речі, деякі назви знають тільки старожили.