Очеретна Людмила Павлівна, керівник гуртка екскурсоводів-краєзнавців.Очеретна Людмила Павлівна, керівник гуртка екскурсоводів-краєзнавців

    На заняттях гуртка екскурсоводів-краєзнавців учні вивчають історію  рідного міста, його пам'ятки архітектури, вчаться цінувати історичні традиції та культурні надбання Вінниці.
Вихованці гуртка самостійно підбирають фактичний матеріал, складають екскурсійні маршрути, працюють з науковою літературою, путівниками, картами та туристичними схемами, проводять екскурсії для дітей молодшого шкільного віку.
Під час навчання гуртківці знайомляться з визначними місцями, зустрічаються з цікавими людьми, досліджують історію створення архітектурних і культурних пам'яток різних століть, вчаться вести дослідницьку роботу, користуватися різними джерелами інформації, аналізувати та систематизувати матеріали досліджень.
Участь у пошукових та мистецьких проектах допомагає вихованцям розширювати світогляд, виховувати почуття патріотизму до рідного міста.
 

Запитання та відповіді

Дата: 19.11.2023

Від: Олександр

Заголовок: Робота гуртка

Який графік роботи гуртка?

Дата: 19.11.2023

Від: Очеретна Людмила Павлівна

Заголовок: Re: Робота гуртка

Доброго дня! Дякуємо за запитанння. Працюємо у понеділок та четвер о 15.30 у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва. Детальніше за телефоном: +38 (098) 486 84 70,
+38 (063) 287 51 75

додати новий внесок