Ахів статей

Цей день в історії: 68 років тому вперше у Вінниці відбулась трансляція телебачення

19.05.2021 16:00
З Історії вінницького телебачення. — 1953 року у Вінниці працівники міської радіотрансляційної сітки вперше прийняли телевізійну передачу з Києва.  

Весняна прогулянка гуртка екскурсоводів центром міста

18.05.2021 09:30
Найцікавійші заняття в гуртку екскурсоводів-краєзнавців тоді, коли вони проходять в середмісті, на природі, біля відомих пам'ятників та величних будівель. Центральний парк Вулиця Грушевського Пам'ятник Артинову площа Європейська Біля будинку Софії Кумбари Біля Південного Бугу   Фото: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1655946394794397&id=100011371562350  

До Дня Європи у Вінниці відкрилася виставка сучасних ікон «Слово стало тілом»

16.05.2021 15:34
У Вінниці в рамках святкування Дня Європи та проєкту «Полонійна ніч музеїв» відкрилася виставка сучасних ікон «Слово стало тілом». Про це йдеться у повідомленні Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці, яке має у своєму розпорядженні Укрінформ. «Близько півсотні ікон, представлених на виставці, були написані під час минулорічного Міжнародного іконописного пленеру, який з 2009 року щорічно відбувається у Новиці (Малопольське воєводство, Польща). Провідною темою робіт минулорічного пленеру була таємниця Боговтілення. Під час пленеру художники зосередились на силі слова, яке створює та змінює реальність», - йдеться у повідомленні. Зазначається, що особливою цінністю цієї експозиції є понаднаціональний та міжконфесійний характер представлених ікон, адже їхніми творцями є поляки, українці та литовці. Ця виставка ікон уже була представлена в багатьох містах Польщі, а після Вінниці попрямує до Національного музею ім. Андрея Шептицького у Львові. Збірні виставки ікон,...

Продовжуємо святкувати День Європи онлайн!

16.05.2021 12:29
До вашої уваги, на головній сторінці сайту йде пряма трансляція 2-ого відбіркового туру 18 Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри». Захід проводиться у місті Київ.

Мистецький відеопроєкт від кращих колективів та виконавців міста «Іnternational Music»

15.05.2021 13:09
Портал "Вінницькі екскурсоводи" разом із вінничанами продовжує святкувати День Європи. Пропонуємо перегляд відеопроектів  кращих колективів та виконавців міста «Іnternational Music» та «Майстер-шеф по-європейськи»

День Європи-2021 у Вінниці відзначать онлайн

15.05.2021 12:56
У Вінниці розпочались культурно-мистецькі заходи до Дня Європи. У зв’язку з пандемією, вони відбуваються в онлайн-форматі на культурному порталі міста. Як повідомляє Вінницька міська рада, зокрема заплановано віртуальні подорожі, концерти, флешмоб, вікторини, виставки, конкурси, різні мистецькі проєкти та багато іншого. “Відвідати” події можна на фейсбук-сторінці VinCulture Code. Також до святкування додається і наш сайт. Найцікавіші заходи дивіться на нашій головній сторінці. Інформаційна служба туристичного порталу "Вінницькі екскурсоводи"

Online-презентація історико-мистецького нарису «Мозаїки Вінниці»

15.05.2021 11:14
На головній сторінці сайту відбувається оnline-презентація історико-мистецького нарису «Мозаїки Вінниці» У розмові йдеться про проєкт «Мозаїки Вінниці», який започатковано з метою дослідження, аналізу, систематизації інформації про монументальне мистецтво Вінниці. Навесні 2020 року колективом Центру ініційовано створення робочої групи проєкту, результатом діяльності якої став презентований історико-мистецький нарис. Проєкт реалізується Центром історії Вінниці за підтримки Вінницької міської ради. Підготовку каталогу «Мозаїки Вінниці» здійснено за фінансової підтримки Стипендії Генріка та Майї Ґрохольських. Робота над проєктом триваватиме. Сподіваємося, що це видання активує процес внесення мозаїчних панно до реєстру пам‘яток місцевого значення та збереження історичного монументального спадку Вінниці.  

З Днем Європи!

15.05.2021 10:43
Сайт "Вінницькі екскурсоводи" вітає усіх відвідувачів зі святом Дня Європи. На головній сторінці, відбувається онлайн-трансляція програми “Доброго Європейського ранку, Україно!” Гість сьогоднішнього ефіру: - Матті Маасікас, Посол Європейського Союзу в Україні. Слідкуйте за ефіром та беріть участь у  конкурсах! Переможці обираються рандомно серед тих, хто виконав усі умови конкурсу. — Трансляція взята із https://www.facebook.com/EUDelegationUkraine/ Ця програма підготовлена за підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю організаторів і не обов'язково відображає погляди Європейського Союзу.  

Співпраця із всеукраїнськими новинними ресурсами

14.05.2021 15:35
    Сайт "Вінницькі екскурсоводи" розпочав спіпрацю із ресурсами: iPress.ua (напрямок новин: туризм), fakty.com.ua (найголовніші новини України) та meteoprog.ua (прогноз погоди у Вінниці) Найцікавіші новини туризму, подій в Україні та прогнозу погоди доступна на головній сторінці сайту.     Адміністрація сайту робить перегляд сайту "Вінницькі екскурсоводи" найбільш зручним та простим у використанні. Довідка: iPress.ua - це незалежна інформація з усіх головних сфер життя: від політики та економіки до технологій і стилю життя. Новинні стрічки оновлюються в реальному часі, відображаючи основні процеси, які відбувається в Україні та світі. Fakty.com.ua — один з популярних новинних ресурсів серед українських онлайн-ЗМІ. Вже 4 роки поспіль сайт Факти ICTV входить в ТОП-10 ресурсів України. Середньомісячна аудиторія сайту складає понад 3 млн. унікальних відвідувачів. Сайт METEOPROG.UA – це локальна версія проекту METEOPROG для України, яка містить докладну...

Сайт "Вінницькі екскурсоводи" з'явився у рейтингу Alexa

14.05.2021 14:50
Згідно проведеного аналізу, туристичний інформаційний ресурс "Вінницькі екскурсоводи", по кількості відвідувань усіх сайтів в Україні займає 832 місце (у світі - 96 001). Не зважаючи на те, що сайту 7 років, працює на безоплатному ресурсі та створений (на той момент - учнями гуртка), але залишається лідером* серед інших сайтів, які є у сфері внутрішнього туризму міста Вінниці. Довідка: Alexa Rank - міжнародна статистична система побудови рейтингу сайтів, що вивчає кількість відвідувачів та переглядів сторінок. Для кожного веб-сайту чітке вираження рейтингу в Alexa Rank розширюється як співвідношення показників відвідуваності з аналогічними даними інших існуючих в Інтернеті веб-ресурсів.   ПРИМІТКИ: * мається на увазі проведення онлайн аналізу відвідувань сайтів, які пропагують екскурсії містом Вінниця  
Зображено: 11 - 20 з 175
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>